Gmina Łukta Gmina Ostróda Gmina Morąg Gmina Miłakowo Gmina Jonkowo Gmina Świątki Gmina Grunwald Gmina Dąbrówno
Florczaki Łukta Ostróda - Kraplewo Morąg Pałac Dohnów Gietrzwałd Jonkowo Miłakowo Włodowo Światki

Konkurs plastyczny „Cuda w krainie Drwęcy i Pasłęki”

Wiktor Mydło

Wiktor Mydło

247 głosów

TYTUŁ: WRZESINA

KLASA VI, SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

Natalia Kurek

Natalia Kurek

247 głosów

TYTUŁ: GIETRZWAŁD

KLASA VI, SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

Kornelia Kozłowska

Kornelia Kozłowska

306 głosów

TYTUŁ: GIETRZWAŁD

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

Paula Dziekońska

Paula Dziekońska

1952 głosów

TYTUŁ: WCZESNA WIOSNA NAD DRWĘCĄ

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZEWIE

Maria Dąbrowska

Maria Dąbrowska

2405 głosów

TYTUŁ: OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA-KOŚCIÓŁEK W ORNOWIE 

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZEWIE

Gabriela Rembecka

Gabriela Rembecka

1848 głosów

TYTUŁ: PRZYDROŻNA KAPLICZKA

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZEWIE

Natalia Różacka

Natalia Różacka

261 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W OLBRACHTOWIE

KLASA V, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W TYROWIE

Karolina Bugowska

Karolina Bugowska

360 głosów

TYTUŁ: RUINY KOŚCIOŁA W GLAZNOTACH

KLASA V, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W TYROWIE

Iwona Piskorowska

Iwona Piskorowska

251 głosów

TYTUŁ: JEZIORO FRANCUSKIE

KLASA IV, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W TYROWIE

Klaudia Nowak

Klaudia Nowak

520 głosów

TYTUŁ: REZERWAT BOBRÓW NA PASŁĘCE

KLASA IV B, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚWIĄTKACH

Kaja Niebrzydowska

Kaja Niebrzydowska

557 głosów

TYTUŁ: WŁODOWO KOŚCIÓŁ

KLASA VI B, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W ŚWIĄTKACH

Jakub Cierpisz

Jakub Cierpisz

1127 głosów

TYTUŁ: CZAPLA SIWA

KLASA V B, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W ŚWIĄTKACH

Ola Wilga

Ola Wilga

250 głosów

TYTUŁ: NAD DRWĘCĄ

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYLDAKU

Monika Lipińska

Monika Lipińska

227 głosów

TYTUŁ: KANAŁ OSTRÓDZKO-ELBLĄSKI

SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYLDAKU

Filip Ciarciński

Filip Ciarciński

241 głosów

TYTUŁ: WIDOK NAD DRWĘCĄ KOŁO SZYLDAKA

SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYLDAKU

Mateusz Cieśniewski

Mateusz Cieśniewski

4563 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W PIETRZWAŁDZIE

KLASA IV A, SZKOŁA PODSTAWOWA W PIETRZWAŁDZIE

Katarzyna Kreńska

Katarzyna Kreńska

615 głosów

TYTUŁ: KRAJOBRAZ WZGÓRZ DYLEWSKICH

KLASA VI A, SZKOŁA PODSTAWOWA W PIETRZWAŁDZIE

Dagmara Perczyńska

Dagmara Perczyńska

873 głosów

TYTUŁ: WIADUKT KOLEJOWY W GLAZNOTACH

KLASA IV A, SZKOŁA PODSTAWOWA W PIETRZWAŁDZIE

Laura Karpińska

Laura Karpińska

206 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ŁUKCIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTKOWIE

Izabela Kościanek

Izabela Kościanek

294 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ŁUKCIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTKOWIE

Gabriela Matusiak

Gabriela Matusiak

207 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ŁUKCIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTKOWIE

Wiktoria Głogowska

Wiktoria Głogowska

308 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ŁUKCIE

KLASA IV B, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W ŁUKCIE

Tymoteusz Paliński

Tymoteusz Paliński

483 głosów

TYTUŁ: MÓJ WIDOK ZZA PŁOTA

KLASA IV B, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W ŁUKCIE

Patryk Łaszkowski

Patryk Łaszkowski

6812 głosów

TYTUŁ: PATRYK MARZYCIEL

KLASA V B, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W ŁUKCIE

Zuzanna Segień

Zuzanna Segień

222 głosów

TYTUŁ:  SOSNY TABORSKIE

 KLASA V B, SZKOŁA PODSTAWOWA W JONKOWIE

Marcelina Marynowska

Marcelina Marynowska

309 głosów

TYTUŁ:  WARMIŃSKA KAPLICZKA

KLASA IV A, SZKOŁA PODSTAWOWA W JONKOWIE

Agata Felicka

Agata Felicka

379 głosów

TYTUŁ:  KOŚCIÓŁ W JONKOWIE

 KLASA IV A, SZKOŁA PODSTAWOWA W JONKOWIE

Weronika Kuc

Weronika Kuc

370 głosów

TUTUŁ: GMINA OSTRÓDA

KLASA V, NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W IDZBARKU

Sandra Kempa

Sandra Kempa

288 głosów

TUTUŁ: GMINA GIETRZWAŁD

KLASA VI, NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W IDZBARKU

Michał Mazik

Michał Mazik

315 głosów

TUTUŁ: KANAŁ OSTRÓDZKO ELBLĄSKI

KLASA VI, NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W IDZBARKU

Wiktoria Reszka

Wiktoria Reszka

261 głosów

TYTUŁ: ZABYTKOWY KOŚCIÓŁ EWANGIELICKI W KRAPLEWIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZYDOWIE

Mariusz Marcinek

Mariusz Marcinek

217 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ORNOWIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZYDOWIE

Maciej Górski

Maciej Górski

963 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W ORNOWIE

KLASA VI, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZYDOWIE

Piotr Sarna

Piotr Sarna

637 głosów

TYTUŁ: PAŁAC W BOŻĘCINIE

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRAMCE

Katarzyna Sarna

Katarzyna Sarna

636 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ ŚW. JÓZEFA W MORĄGU

KLASA VI, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRAMCE

Amelia Rędzia

Amelia Rędzia

5946 głosów

TYTUŁ: ROZLEWISKO MORĄSKIE Z RATUSZEM I KOŚCIOŁEM

 KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W BRAMCE

Wiktoria Maruszczak

Wiktoria Maruszczak

233 głosów

TYTUŁ: KOŚCIÓŁ W NOWYM KAWKOWIE

KLASA IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYM KAWKOWIE

Sebastian Dymek

Sebastian Dymek

252 głosów

TYTUŁ: ZABYTEK W NOWYM KAWKOWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYM KAWKOWIE

Ada Turek

Ada Turek

17645 głosów

TYTUŁ: PAŁAC DOHNÓW W MORĄGU

KLASA V, SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYM KAWKOWIE

Paulina Przyborowska

Paulina Przyborowska

3215 głosów

TYTUŁ: ATRAKCJE MORĄGA

KLASA IV B, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

Anna Pająk

Anna Pająk

17498 głosów

TYTUŁ: ZABYTKI MORĄGA-PAŁAC DOHNÓW

KLASA VA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W MORĄGU

Anna Krajewska

Anna Krajewska

3110 głosów

TYTUŁ: MORĄG ZAPRASZA

KLASA VB, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W MORĄGU

Żaneta Topczewska

Żaneta Topczewska

948 głosów

TYTUŁ: WIEŻA KOŚCIOŁA W MORĄGU

KLASA VI B, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W SZYMANOWIE

Patryk Mackiewicz

Patryk Mackiewicz

1027 głosów

TYTUŁ: ZABYTKOWY KOSCIÓŁ W ŁUKCIE

KLASA VI B, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W SZYMANOWIE

Beata Soboczyńska

Beata Soboczyńska

951 głosów

TYTUŁ: SPŁYW KAJAKOWY DRWĘCĄ

KLASA VI B, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W SZYMANOWIE

Wyniki głosowania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji