Wyszukaj na stronie
 Leader Fundacja Rozwoju Regionalnego Łukty

Zaproszenie do udziału w wyjazdach studyjnych

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie do udziału w wyjazdach studyjnych
Zaproszenie do udziału w wyjazdach studyjnych

W ramach realizowanej operacji własnej pn. „Inicjatywy aktywizujące mieszkańców obszaru Krainy Drwęcy i Pasłęki” przez Stowarzyszenie Kraina Drwęcy i Pasłęki serdecznie zapraszamy mieszkańców gmin: Dąbrówno, Grunwald, Jonkowo, Łukta, Miłakowo, Morąg, Ostróda, Świątki do udziału w wyjeździe studyjnym do województwa pomorskiego, który odbędzie się w dniach 05-07 czerwca 2024 r. oraz do województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2024 r.

Tematem wizyt będzie zapoznanie się z dobrymi przykładami realizacji RLKS jako źródło wiedzy i doświadczeń w rozwoju międzyterytorialnej współpracy pomiędzy lokalnymi grupami działania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Operacja pn. „Inicjatywy aktywizujące mieszkańców obszaru Krainy Drwęcy i Pasłęki” mająca na celu wzrost zainteresowania potencjałem przyrodniczym, kulturowym i historycznym dla zachowania tożsamości obszaru, promocja i rozwój lokalny obszaru LSR oraz aktywizację mieszkańców, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Zobacz również
Wątki z tej kategorii

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Stowarzyszenie Kraina Drwęcy i Pasłęki
ul. Mazurska 30
14-105 Łukta

tel./fax: 89 647 57 45
kom.: 795 409 827, kom.: 728 426 896
e-mail: leader@frrl.org.pl

Biuro czynne: poniedziałek – piątek w godzinach 7.00 – 15.00

Kontakt
Gminy w LGD
Zapoznaj się z gminami w naszym stowarzyszeniu
Eyropejski Fundusz Rolny
Wyjście
Przewiń na górę